Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu - galeria
Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X

Galeria

Dzień Nauczyciela 2011 r.

Zdjęcia z uroczystej akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji narodowej - 14.10.2011 r.


W Tatrach 2011 r.

Galeria zdjęć z wycieczki w Tatry w dniach 29.09-02.10.2011 r.


Rowerowe Bieszczady 2011

Zdjęcia z rowerowego rajdu w Bieszczadach -19-21.05.2011 r.


Mikołajki 2010

Spotkanie ze świetnym Mikołajem w 2010 roku.


Wycieczki samochodowe pracowników.

Zapraszam do galerii zdjęć związanych z samochodowymi wycieczkami pracowników placówki.  


MIKOŁAJKI 2009

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wizyty Świętego Mikołaja w naszej placówce.


Rowerowe wycieczki pracowników.

Atmosfera w miejscu pracy to podstawa sukcesu. A co powiedzieć wtedy, kiedy w miejscu pracy jest taka atmosfera, że po całym dniu spędzonym w pracy ludziom chce się spędzić z Koleżankami i Kolegami kolejne kilka godzin?  Kiedy dobrze czują się oni ze sobą i w pracy, i poza nią? Czy to korzystając z samochodów, czy coraz częściej rowerów podejmujemy coraz to nowe pomysły, aby integracja nie stała się tylko pustym słowem i aby nasz zakład wciąż był miejscem, klimatu w którym zazdroszczą nam bez mała wszyscy nasi goście, zwłaszcza ci z innych placówek w Polsce. Z dala od codziennych, trudnych obowiązków jest czas, aby się zrelaksować, odpocząć, a przy okazji spokojnie porozmawiać o zawodowych i pozazawodowych sprawach (kct).Emerytowani pracownicy zakładu.

Historia raciborskiego zakładu to historia wielu ludzi, którzy niemałą część swojego zawodowego życia poświęcili pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie, wykonując swoje obowiązki we wszystkich działach placówki.  


Powrót