Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X

Galeria

PROJEKT "GÓRY RZEŹBIĄ"

Zdjęcia z realizacji projektu GÓRY RZEŹBIĄ.


PRACOWNICY 14.11.2012 R.

Jak to z nami było w dniu 14.11.2012 r.


SEMINARIUM NAUKOWE I OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY PLACÓWKI.

Zdjęcia z seminarium naukowego i uroczystego otwarcia nowej siedziby Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu z dnia 14.11.2012 r.


ROK KORCZAKOWSKI

Zdjęcia dokumentujące obchody Roku Korczakowskiego w placówce.


WIRTUALNY SPACER PO NOWEJ SIEDZIBIE PLACÓWKI

W marcu 2012 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby przy ul. Adamczyka. Zapraszam na wirtualny spacer po nowym budynku.


Muzykoterapia

Galeria dokumentująca realizację programu muzykoterapii z wykorzystaniem elementów muzyki rockowej i reggae. Autorem programu jest wychowawca Grzegorz Machelski.


Mikołajki 2011 r.

Galeria zdjęć ze spotkania z Mikołajem w 2011 r.


Przeciwdziałanie poprzez sport agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży

Zdjęcia z udziału wychowanków placówki w programie współtworzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Finał 2010Spotkanie z Kajetanem BroniewskimZawody na Agrykoli


REALIZACJA PROJEKTU SYSTEMOWEGO MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI W RAMACH PO KL

Od kwietnia 2009 roku w raciborskim Zakładzie i Schronisku trwa realizacja projektu systemowego, przygotowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie, a skierowanego do wychowanków placówek resortowych. W tej galerii prezentujemy zdjęcia z realizacji kolejnych zadań projektowych.


NOWA SIEDZIBA PLACÓWKI

W 2009 r. rozpoczęła się budowa nowej siedziby Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu. Przy obecnie funkcjonujących warsztatach szkolnych powstał najnowocześniejszy w Polsce kompleks, składający się z budynku zakładu i schroniska, szkoły, internatu oraz  z boisk, hali sportowej i terenów rekreacyjnych. W tej galerii będziemy zamieszczać zdjęcia z postępów prac budowlanych, i zasiedlania nowej siedziby.