Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X

JAK SPĘDZIĆ CZAS PRZYGOTOWAŃ DO ŚWIĄT?

2020-04-10

Jak spędzić czas przygotowań do Świąt? W obecnej sytuacji najlepiej - wzajemnie sobie pomagać! Dzisiaj wspólnie z Departamentem Spraw Rodzinnych i Nieletnich w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz z Przedsiębiorstwem RAKON przy Zakładzie Karnym w Raciborzu wspomagamy HOSPICJUM CORDIS w Katowicach.


 

W momencie, kiedy trzeba zachować ciągłość działań dzielimy się tym, co dzięki racjonalnemu wykorzystaniu udało nam się zgromadzić – płynami do dezynfekcji rąk, dezynfekcji powierzchni i środkami myjącymi, a Przedsiębiorstwo Rakon 500 sztukami maseczek wykonanych przez osadzonych w tamtejszej jednostce. Całość już pojechała do hospicjum, aby pracownicy tam, na miejscu, dalej mogli pełnić bezpiecznie i higienicznie  swoje obowiązki.

Mieliśmy okazję porozmawiać z p. Iwoną Kurzelą z Zarządu Hospicjum - wykonują kawał solidnej, tytanicznej wręcz roboty, która dla wielu z nas byłaby bez wątpienia zbyt ciężka i obciążająca. Zasługują na najwyższy szacunek, jak wszyscy ci, którzy na różne sposoby walczą o zdrowie i życie innych. Trzymamy kciuki!

Zdrowych i spokojnych Świąt.Powrót

Aktualności

archiwum aktualności