Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X

WIZYTA BISKUPA PAWŁA STOBRAWY

2019-10-02

W niedzielę 29.09 gościliśmy w placówce księdza biskupa pomocniczego diecezji opolskiej Pawła Stobrawę i ojca Ignacego, proboszcza parafii św Paschalisa na Płoni.


Ksiądz biskup  zapoznał się ze specyfiką pracy w placówce, naszymi osiagnięciami i planami na przyszłość. Omówiliśmy również dobrz eukładającą się współpracę z nowym proboszczem w naszej parafii. Ksiądz biskup spotkał się również z wychowankami, którym po przeczytaniu przypowieści o synu marnotrawnym (Łk 15,11-32 przekazał wiele słów wsparcia i głębokiej wiary w to, że każdy, mimo potknięć i upadków wszystko w swoim życiu może zmienić.

Razem z księdzem biskupem zmówiliśmy różaniec. Były również wspólne śpiewy. Na koniec ksiądz biskup udzielił wszystkim błogosławieństwa i obdarował zebranych obrazkami z przesłaniem Jana Pawła II.

 Powrót

Aktualności

ODSZEDŁ PAN DYREKTOR STANISŁAW KUBACKI
ODSZEDŁ PAN DYREKTOR STANISŁAW KUBACKI

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14.01.2020 r. zmarł pan Stanisław Kubacki, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, w latach 1991-2007 dyrektor Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich, z którym związany był przez ponad 50...

15 / 01 / 2020
+ czytaj więcej

7 / 01 / 2020
archiwum aktualności