Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X

WIZYTA BISKUPA PAWŁA STOBRAWY

2019-10-02

W niedzielę 29.09 gościliśmy w placówce księdza biskupa pomocniczego diecezji opolskiej Pawła Stobrawę i ojca Ignacego, proboszcza parafii św Paschalisa na Płoni.


Ksiądz biskup  zapoznał się ze specyfiką pracy w placówce, naszymi osiagnięciami i planami na przyszłość. Omówiliśmy również dobrz eukładającą się współpracę z nowym proboszczem w naszej parafii. Ksiądz biskup spotkał się również z wychowankami, którym po przeczytaniu przypowieści o synu marnotrawnym (Łk 15,11-32 przekazał wiele słów wsparcia i głębokiej wiary w to, że każdy, mimo potknięć i upadków wszystko w swoim życiu może zmienić.

Razem z księdzem biskupem zmówiliśmy różaniec. Były również wspólne śpiewy. Na koniec ksiądz biskup udzielił wszystkim błogosławieństwa i obdarował zebranych obrazkami z przesłaniem Jana Pawła II.

 Powrót

Aktualności

POWAŻNIE I Z UŚMIECHEM ŚWIĘTOWALIŚMY 11 LISTOPADA
POWAŻNIE I Z UŚMIECHEM ŚWIĘTOWALIŚMY 11 LISTOPADA

Powaga i szacunek połączony ze sportową rywalizacją, zabawą i radością z prawdziwej wolności - czyli jak świętowaliśmy Dzień Niepodległości w Zakładzie Poprawczym w Raciborzu.

12 / 11 / 2019
+ czytaj więcej
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
15 / 10 / 2019
AKCJA GRODZIEC
AKCJA GRODZIEC
15 / 10 / 2019
archiwum aktualności