Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu - Aktualności - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017.

2017-10-20

Jak zawsze, tańcem i śpiewem, uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej.


Polskie święto oświaty, czyli dzień Dzień Edukacji Narodowej tradycyjnie odbył się w naszej szkole. Jak co roku obchodziliśmy je bardzo uroczyście. Zaproszeni Goście mieli okazję zobaczyć na scenie nietuzinkowy występ wychowanków zakładu, którzy po raz kolejny zaskoczyli wszystkich swoim kunsztem aktorskim, luzem i dystansem do szkolnej rzeczywistości.
Na początku Gości powitał i życzenia złożył dyrektor zakładu Grzegorz Bulenda Następnie ster przejęli uczniowie, którzy przenieśli widzów w świat tajemniczej, wyimaginowanej szkoły, gdzie panowała okrutna atmosfera grozy i strachu. Dobrze, że to była tylko fikcja i już w dalszej części programu artystycznego pojawiła się m.in. autorska muzyka i elektryzujące tańce.

Występujący zdobyli liczne brawa i uznanie wśród odbiorców. Uroczystość zamknął dyrektor zakładu dziękując gościom za przybycie oraz artystom za włożony trud w przygotowanie spektaklu.

Serdeczne podziękowania dla osób odpowiedzialnych za przygotowanie akademii: czyli pani mgr Jolanty Zubko-Buk i mgr Małgorzaty Jandy (dekoracje) oraz dla wychowanków, którzy w akademii wzięli czynny udział.

 Powrót

Aktualności

75. ROCZNICA OPERACJI LOTNICZEJ "CELLAR"
75. ROCZNICA OPERACJI LOTNICZEJ "CELLAR"

23 marca 2018 r. odbyła się kulminacyjna uroczystość związana z trwającą od jakiegoś czasu w naszej placówce operacją "cichociemni". Przy udziale wielu znakomitych gości oddaliśmy hołd tym bohaterskim żołnierzom. Pretekstem do...

7 / 07 / 2018
+ czytaj więcej
W KRAINIE WILKA I RYSIA
W KRAINIE WILKA I RYSIA
8 / 06 / 2018
archiwum aktualności